Przecinek przy niejednorodnych okolicznikach

Szanowni Państwo,
moje pytanie dotyczy oddzielania przecinkami jednorodnych okoliczników, np. czasu. Z jednej strony słyszałem, że drugi okolicznik, precyzujący określenie, należy zawsze wydzielić obustronnie. Przykład: W ubiegłym tygodniu, w środę, w Krakowie padał śnieg. Czy ten drugi przecinek (po środzie) na pewno jest potrzebny? Nasuwają mi się wątpliwości, gdyż po nim następuje okolicznik miejsca (w Krakowie), a w takich połączeniach, zdaje się, przecinka być nie powinno.
Krzysztof
Dopowiedzeniami mogą być nie tylko przydawki, lecz także okoliczniki. Jeśli występują w środku zdania, wydziela się je przecinkami, rzadziej myślnikami, z obu stron. Szczególnie gdy drugi okolicznik jest bliższym określeniem pierwszego.
Adam Wolański