Przecinki

Czy wszystkie przecinki w poniższym zdaniu są postawione zgodnie z zasadami interpunkcji?

Nie trenował, a mimo to, wbrew zaleceniom, wziął udział w zawodach.
Tak. Połączenie spójników a oraz mimo to, poprzedzane obligatoryjnie przecinkiem, przyłącza zdanie, którego treść jest niezgodna z tym, co można wywnioskować z wcześniejszego kontekstu. Pozostałe dwa przecinki wydzielają wyrażenie przyimkowe wtrącone w tok główny wypowiedzi.
Adam Wolański