Przenumerować

Użytkownicy języka dążą często do jego uproszczenia, gdy jest to wygodniejsze. Nie znajduję nigdzie w dostępnych mi słownikach PWN wyrazów przenumerować, przenumerowanie, przenumerowany itd., oczywiście w znaczeniu ‘zmienić (poprawić) numerację’, ‘zmiana numeracji’, ‘posiadający zmienioną numerację’. Według wyszukiwarki Google, w internecie jest ok. 3350 wystąpień tego wyrazu.
Czy można posługiwać się tymi wyrazami?

Z góry dziękuję serdecznie za pomoc. Pozdrawiam,
MR
Czasownik przenumerować jest utworzony poprawnie – do podstawy numerować dodano przedrostek prze-, który wnosi element znaczenia związany z powtórnym wykonaniem czegoś (por. przerobić, przepakować, przetasować). Skoro więc jest on potrzebny (o czym świadczy choćby liczba użyć), to nie ma powodu, by go nie używać.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski