Przydawka integralna

Witam, czy konieczne jest wprowadzanie przecinka w zdaniu Ujrzał młodą dziewczynę wychodzącą z domu? Chodzi mi konkretnie o przecinek przed imiesłowem wychodzącą.
Przydawki integralnej wyodrębniającej, tzn. wyznaczającej zakres określanego rzeczownika – a z taką mamy do czynienia w przywołanym zdaniu – nie oddzielamy przecinkiem od tego rzeczownika.
Adam Wolański