Przywodzenie

Witam, mam problem ze słowem przywodzenie (konkretnie ramienia, przedramienia) jak będzie końcówka słowa przywieźć czy przywieść (kazać komuś przywodzić)
Przywodzenie to rzeczownik powstały od niedokonanego czasownika przywodzić, którego odpowiednikiem dokonanym jest przywieść (mające kilka znaczeń, a interesujące nas to ‘przybliżyć kończynę do reszty ciała’), odmieniane: przywiodłem, przywiodłeś itd., przywiodę, przywiedziesz itd.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski