Psikaćpsiknąć

Szanowni Państwo,
czy istnieje poprawna forma dokonana czasownika psikać w znaczeniu ‘rozpylać wodę’? Wydaje mi się że w języku mówionym używa się czasem popsikać lub zpsikać, nie mogę jednak znaleźć żadnych informacji na ten temat.
Dokonanym odpowiednikiem czasownika psikać jest psiknąć – taką formę podaje Słownik gramatyczny języka polskiego pod red. Z. Saloniego i in. (www.sgjp.pl). Ma Pani (Pan?) jednak rację – w tej funkcji potocznie używany jest też spsikać (pisany przez s, nie przez z). Mówimy więc: Codziennie się psikał perfumami, ale dzisiaj się nie psiknął / nie spsikał. Natomiast czasownik dokonany, który wymienia Pani (Pan?) w swym pytaniu: popsikać, ma odpowiednik niedokonany w postaci popsikiwać.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski