Puvis de Chavannes

Jak odmieniać nazwisko francuskie Puvis de Chavannes: Puvis'a de Chavannes czy Puvis de Chavannes'a, czy może inaczej? Oba człony czy tylko jeden?
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Imię Puvis – przez analogię do Louis – mogłoby się odmieniać Puvisa, Puvisowi itd. Jest jednak mało znane i przy odmienionym nazwisku można je pozostawić w formie nie odmienionej. Nazwisko Chavannes – wymawiane [szaWAN] z akcentem na ostatniej sylabie – odmieniamy następująco: Chavannes'a [szaWAna], Chavannes'owi [szawaNOwi], Chavannes'em [szaWAnem], Chavannie [szaWAnie].
Mirosław Bańko