Pytanie to czy nie pytanie?

Mam wątpliwość, jaki znak interpunkcyjny należy postawić na końcu następującego zdania: „Możesz mi przypomnieć, jak się nazywasz, bo zapomniałem”. Wątpliwość dotyczy oczywiście tego, czy powinna tam być kropka, czy też znak zapytania. A może taka konstrukcja językowa jest w ogóle niepoprawna?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Jeśli dobrze rozumiem, to cytowane zdanie ma być pytaniem i można by je zacząć od słów: „Czy możesz mi przypomnieć…”. Wprawdzie ostatnie zdanie składowe pytaniem nie jest, ale w strukturze całego wypowiedzenia zajmuje ono miejsce podporządkowane zdaniu głównemu. Dlatego uważam, że na końcu podanego przykładu powinien się znaleźć pytajnik.
Mirosław Bańko, PWN