R'n'B

Proszę o odpowiedź, który zapis jest poprawny: r'n'b, R'n'B czy R'n'b'? Niestety, słownik ortograficzny nie notuje żadnego zapisu tego gatunku muzyki.
Jest to nazwa nieprzyswojona, zatem jej polski zapis powinien być zgodny z angielskim. Po angielsku zwykle stosuje się skrót R&B, ale zapis R'n'B (z typowym skróceniem słowa and jak w rock'n'roll) jest też często spotykany. Zatem najlepiej, żeby skrót nazwy rhythm and blues w polskich tekstach miał postać R&B lub R'n'B.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski