RMF

Witam. Piszę pracę magisterską z językoznawstwa o definiowaniu pojęć przez dzieci. Porównuję w niej własny materiał z materiałem pochodzącym z audycji radiowych. Ponieważ część definicji pochodzi z radia RMF, chciałabym dowiedzieć się, jaki będzie poprawny zapis końcówek wyrazu RMF w przypadkach zależnych. Czy będzie to np. w RMFie czy może w RMF-ie? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.
Wioleta Nowakowska
Powinniśmy zapisywać: D. RMF-u, C. RMF-owi, N. RMF-em, Ms. RMF-ie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski