Rekompletacja, rekompletowanie

Czy w języku polskim występuje słowo rekompletacja lub inne słowo, które oddawałoby to samo znaczenie, tzn. 'ponowna kompletacja czegoś, co zostało wcześniej zdekompletowane'?

Dostępne mi słowniki nie notują rzeczownika rekompletacja; nie występuje ono także w tekstach. Sporadycznie pojawia się słowo rekompletowanie, jednak ma tak niską frekwencję (5 wyników w Google), że trudno je uznać za słowo istniejące w polszczyźnie. Raczej jest to okazjonalizm. Należy jednak podkreślić, że oba (i rekompletacja, i rekompletowanie) są poprawnie utworzone, a zatem jeśli jest potrzeba, to nie ma przeszkód, by ich używać.

Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski