Rektor elekt

Szanowni Państwo,
mam pewien problem, jak poprawnie zapisać: rektor elekt czy rektor-elekt. Zapisy są różne, zależy od uczelni, dlatego straciłam pewność.
Z wyrazami szacunku
Szanowna Pani,
poprawny zapis to rektor elekt (bez łącznika), gdyż wyraz elekt jest podrzędny wobec słowa rektor (całość ma strukturę: Jaki rektor? – Rektor elekt). Zapis z łącznikiem byłby uzasadniony wówczas, gdyby oba elementy były względem siebie w stosunku współrzędnym: ‘rektor i jednocześnie elekt’, co jednak nie ma sensu (por. polonista-historyk, fryzjerka-kosmetyczka).
Z pozdrowieniami
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski