Rób, co chcesz

Dzień dobry,
w poradzie z dn. 26.04.2008 r. pojawiła się informacja, że przed frazami czego chcesz, co chcesz, kim chcesz nie stawia się przecinka, nawet jeśli zdanie zawiera dwa czasowniki. W Tangu Mrożka pada zdanie: „My twardo wywalczyliśmy sobie te prawa i jeżeli dzisiaj możesz sobie robić z babcią, co chcesz, to dzięki nam”. Czy przecinek jest tu postawiony błędnie, czy też zasada ta nie zawsze ma zastosowanie?
Dziękuję
Tamta porada dotyczyła innych konstrukcji, np. wybieraj z czego chcesz. W zdaniu z Mrożka oba przecinki są potrzebne.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski