Sfiskalizowany

Proszę o opinię na temat poprawności wyrażenia sfiskalizowana. Wiele dokumentów pochodzących z Urzędu Skarbowego ma tak zastosowaną formę słowa fiskalizacja. Czy jest ona poprawna? Co z wyrażeniem zafiskalizowana?
Pozdrawiam
Daniel
W żadnym dostępnym mi słowniku języka polskiego nie znalazłam ani czasownika fiskalizować, ani rzeczownika fiskalizacja, natomiast niewątpliwie one istnieją, o czym świadczy wielość ich użyć w internecie.
Fiskalizować to ‘ustawić urządzenie fiskalne w taki sposób, by wszystkie zawarte w nim dane (transakcje sprzedaży) były trwałe i nieodwracalne’ (definicja stworzona na podstawie informacji w portalach: CentrumKas.pl, VAT.pl). Jego odpowiednikiem dokonanym powinno właśnie sfiskalizować, a nie zafiskalizować, w związku z czym imiesłów sfiskalizowany jest poprawny.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski