Skrót św. w nazwach własnych

Witam, nadajemy naszej szkole imię św. Stanisława Kostki. Jak poprawnie powinniśmy zapisać skrót św., małą czy dużą literą w pełnej nazwie szkoły i na uchwale?

Skrót św. w nazwach własnych zawsze zapiszemy od małej litery, por. [Szkoła Podstawowa, Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół itp.] im. św. Stanisława Kostki. Natomiast w formie rozwiniętej wyraz ten będzie zapisywany od wielkiej litery: […] imienia Świętego Stanisława Kostki.

Adam Wolański