Spaggiari

Bardzo proszę o informację, jak należy odmieniać nazwisko Spaggiari. Nie udało mi się znaleźć podobnego przykładu w słownikach i nie wiem, czy obowiązuje zasada jak przy nazwiskach zakończonych na -li, czy jak przy zakończonych na -i (czy należy opuścić literę i przed końcówkami -ego, -emu).
Dziękuję.
Nazwiska te odmienimy tak, jak często używane Ferrari, Vasari (przykład odmiany tego drugiego jest w Wielkim słowniku ortograficznym PWN), powinno więc być Spaggiariego, Spaggiariemu.
Jan Grzenia