Spółka w osobie…?

Witam.
Proszę powiedzieć, czy użycie formy w osobie w tym fragmencie jest prawidłowe.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością „Asko”, Ukraina, m. Dniepropietrowsk, zwana dalej “Sprzedawcą”, w osobie Dyrektora Gieraszczienko A.N., działającego na podstawie Statutu, z jednej strony i Sp. z o.o. „Gemi”, Polska, m. Katowice, w osobie P. Miśkiewicza, działającego na podstawie Statutu, zwana dalej „Kupujący”, z drugiej strony, zawarli niniejszy Kontrakt o następującej treści.

Dziękuję.
"Spółka (…) w osobie (…)” to dziwne sformułowanie, które może dla prawników coś znaczy, ale w polszczyźnie ogólnej jest niezrozumiałe, a powinno być jasne. W naszym wydawnictwie stosujemy inną formułę: „Spółka (…) reprezentowana przez (…)”.
W cytowanym fragmencie jest jeszcze inny błąd: „Spółka (…) i „Sp. z o.o.” (…) zawarli (…)”. Powinno być: „(…) zawarły (…)”.
Mirosław Bańko