Stujednoletni

Czy jeżeli dana osoba ma 101 lat, to mówimy, że jest to sto jedno letnia osoba, czy też stu jedno letnia osoba? (zastanawia mnie też pisownia tych słów). W przypadku 100 lat sprawa jest jasna – dany budynek, bądź osoba jest stuletnia.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Podstawą przymiotników utworzonych od wyrażenia „liczebnik złożony + rzeczownik” (np. sto jeden lat) jest forma dopełniacza liczebnika: dwieście latdwustuletni; dwadzieścia dwa tygodnie – dwudziestodwutygodniowy, pięć godzin – pięciogodzinny. Połączenia takie zapisujemy łącznie. A zatem poprawna forma interesującego Pana wyrażenia to: stujednoletni.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski