Super Express

Witam!
Czy rozdzielny zapis Super Express jest poprawny? Według reguł przedrostek super- jest pisany łącznie z wyrazem. Czy w wypadku nazwy własnej ta zasada nie jest wiążąca?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Gdyby uznać, że super- jest w tej nazwie przedrostkiem, byłby to niewątpliwie zapis błędny. Wyraz super bywa jednak też używany jako przymiotnik o znaczeniu ‘świetny, wspaniały’. Być może mamy tu do czynienia z takim wypadkiem (w nazwach własnych akceptujemy niekiedy pewne odstępstwa od zasad pisowni).
Ciekaw jestem, czy wydawcy tej gazety próbowali kiedykolwiek objaśnić zapis tytułu.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski