Swarovski

Chciałabym się dowiedzieć, jak odmieniać nazwę produktów firmy Swarovski. Czy mówimy / piszemy kryształy Swarovskiego, czy też kryształy firmy Swarovski? Czy istnieje zasada, która by to organizowała w polszczyźnie?
Dziękuję.
Zasada jest prosta: odmieniamy wszystkie wyrazy, a od tej zasady odstępujemy tylko w szczególnych wypadkach, tzn. gdy nie możemy ustalić wzorca odmiany. Odmiana podanego nazwiska i nazwy firmowej jest oczywista, jest to nazwa słowiańska, której nieodmienianie byłoby kuriozalne. Nieodmienność nazwy w drugiej z podanych form jest pozorna, bo występuje ona jako składnik podrzędny w stosunku do wyrazu firma. Podobnie będzie np. w konstrukcjach typu nad jeziorem Śniardwy (choć nad Śniardwami). Można też powiedzieć kryształy firmy Swarovskiego (Swarovskich), tyle że zostało tu użyte nazwisko, nie nazwa firmy.
Jan Grzenia