Szkoła im. Flagi Polski

Czy poprawna jest forma tylko pierwsza: Szkoła im. Flagi Polski, czy Szkoła im. Flagi Polskiej również? Czy jeżeli szkoła ma nadaną nazwę Flagi Polski, można zastosować wymiennie nazwę drugą?
Jeśli szkoła nosi nazwę Flagi (kogo?, czego?) Polski (dopełniacz rzeczownika Polska), to wyrażenie Flaga (jaka?) Polska (mianownik l.poj. rodzaju żeńskiego przymiotnika polski) jest po prostu zupełnie inną nazwą. Nie można wobec tego stosować tych nazw wymiennie.
Adam Wolański