T-shirt czy tiszert?

Szanowni Państwo,
czy wyraz T-shirt został już spolszczony? Kilka razy natknęłam się na tiszert w książkach, ale WSO podaje jedynie formę T-shirt.
Anna
Rzeczywiście, WSO rejestruje tylko T-shirt, ale im częściej tiszert będzie używany w tekstach, tym szybciej trafi (zapewne jako oboczny wobec T-shirtu) do słownika ortograficznego. Nie ma nic złego w posługiwaniu się formą spolszczoną, szczególnie w tekstach nieoficjalnych. Sama to robię w odniesieniu do niezaadaptowanych zapożyczeń (piszę np. pendrajw) i wszystkich do tego zachęcam.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski