TK Maxx

Jak należy odmieniać nazwę sklepu TK Maxx?
Najlepiej zachować -xx w zakończeniu, pisząc do TK Maxxa, ku TK Maxxowi, za TK Maxxem.
Problem jest z miejscownikiem. O podobnym przypadku (nazwisko Foxx) pisałem kilka lat temu. Od tego czasu trochę się zmieniło, tzn. po zmodyfikowaniu reguły [27] Wielkiego słownika ortograficznego PWN dopuszczono zapisy typu o Foxxie. W takim razie najlepiej pisać o TK Maxxie.
Jan Grzenia