Ton uczuciowy pytania

Chciałbym się dowiedzieć, czy na końcu pytań o zabarwieniu emocjonalnym powinno się dawać pytajnik i wykrzyknik, czy też wystarczą dwa lub trzy pytajniki. Chodzi mi konkretnie o pytania w stylu: Co ty wyprawiasz?! (a może: Co ty wyprawiasz???), Coś ty powiedział?! (a może: Coś ty powiedział???), No i po co to zrobiłeś?! (a może: No i po co to zrobiłeś???), A odkąd to jesteś ekspertem w tym temacie?! (a może: A odkąd to jesteś ekspertem w tym temacie???), itp.
Po pytaniu mającym silniejszy ton uczuciowy stawia się zasadniczo dwa znaki – pytajnik i znak wykrzyknienia, por. np.

– I ty go nazywasz „przyjacielem”?!

Wyjątkowo można zdublować pytajniki, np.

– Co takiego?! Zwariowałeś??!
Adam Wolański