Trzaski

Szanowna Redakcjo,
jak brzmi w dopełniaczu nazwa miejscowości Trzaski: Trzasków, Trzask, a może Trzasek? Niestety nie znalazłam tej miejscowości w dostępnych mi słownikach nazw.
Pozdrawiam
W Polsce jest prawie dziesięć wsi (bądź przysiółków) o nazwie Trzaski, z nich większość ma dopełniacz Trzasek, a tylko dwie Trzasków. Te dwie Wykaz urzędowych nazw miejscowości w Polsce, za którym przytaczam te informacje, lokalizuje w byłym województwie kaliskim i ostrołęckim.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski