Trzebież

Jaką formą: męską czy żeńską jest Trzebież? Dla wyjaśnienia dodam, że jest to miejscowość położona niedaleko Szczecina. Pytam, bo np. na budynku dworca PKP widnieje napis Trzebież Szczeciński, zaś np. na stronach internetowych Urzędu Miejskiego w Szczecinie użyto formy: Trzebież Szczecińska. Jaka forma jest więc poprawna?
Wykaz urzędowych nazw miejscowości w Polsce, podobnie jak np. Wielki słownik ortograficzny PWN, podaję końcówkę -y dopełniacza (Trzebieży), skąd widać, że Trzebież jest rodzaju żeńskiego. Ten sam Wykaz… przytacza jednak też nazwę stacji PKP, taką samą jak w Pani liście: Trzebież Szczeciński. Nie jest to stan pożądany, ale widocznie kolejarze mają jakiś dokument, zgodnie z którym podają nazwy stacji. Widać, że dawno nikt tego dokumentu nie aktualizował.
Mirosław Bańko