W Państwa Instytucji, w państwa instytucji czy może jeszcze inaczej?

Mam wątpliwości odnośnie do napisania wiadomości z zapytaniem o możliwość odbycia praktyk w pewnej instytucji. Powinnam zapytać o możliwość odbycia praktyk w Państwa Instytucji czy jednak słowa państwa i instytucji z małych liter?

Pozdrawiam
Zapisanie słowa państwo odnoszącego się do odbiorcy tekstu od małej litery zapewne zostanie odebrane jako niegrzeczne. Nazwy instytucji zaś (np. szkoła, szpital, instytut itd.) zwyczajowo pisze się od małych liter (oczywiście, jeśli nie stanowią elementu pełnej nazwy oficjalnej), natomiast nie jest błędem zapisanie ich od wielkiej litery, jeśli w grę wchodzą względy grzecznościowe.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski