Wszystko, co wiemy…

Witam serdecznie!
Mam problem z interpunkcją w wyrażeniu: „Wszystko co wiemy o XYZ.” Gdyby to było zdanie z dalszym ciągiem, nie miałabym wątpliwości, że przed co powinien być przecinek. Ale ponieważ zobaczyłam to w nagłówku, zwątpiłam, czy powinien być ten przecinek, czy nie.
Dziękuję i pozdrawiam.
Anna
Postawiłbym przecinek po wszystko. Zasada, aby poprzedzać przecinkiem zdanie podrzędne, odnosi się także do fraz rzeczownikowych, których częścią może być takie zdanie.
Nawiasem mówiąc, kropkę zamykającą zdanie stawiamy po cudzysłowie, nie przed nim (jak w pytaniu): „Wszystko, co wiemy o XYZ”.
Mirosław Bańko, PWN