Wyszukiwalny, odnajdywalny

Dzień dobry,
czy słowa wyszukiwalny, odnajdywalny są poprawne? Np. w kontekście „Stosujemy taki standard, aby praca była wyszukiwalna” (jej zawartość dała się w ogóle wyszukać, odnaleźć).
Słowa wyszukiwalny, odnajdywalny są poprawnie utworzone – powstały od czasowników wyszukiwać, odnajdywać za pomocą przyrostka -alny, który wskazuje na możliwość (por. reformowalny ‘możliwy do zreformowania’, uleczalny ‘możliwy do uleczenia’).
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski