Z poważaniem

Czy po sformułowaniach typu z poważaniem, z wyrazami szacunku należy umieszczać przecinek?
Nie ma takiej potrzeby. Więcej nawet – zwyczaj każe przecinka tu nie umieszczać. Wiele osób (w tym niżej podpisany) czuje jednak potrzebę postawienia tam czegoś – jeśli nie przecinka, to choćby myślnika. W naszej poradni myślnik jest automatycznie dostawiany, tyle że nie na końcu formuły zamykającej list, ale w ostatnim wierszu, przed podpisem.
Mirosław Bańko, PWN