Zawiłości rodzinne

Witam! Mam pytanie… Mąż mojej cioci to rodzony brat mojej dalszej cioci. Kim są w takim razie dla mnie dzieci tej dalszej cioci?
Dzieci cioci są rodzeństwem ciotecznym, a jeśli ciocia jest „dalsza”, to rodzeństwem cioteczno-ciotecznym albo kuzynostwem. Sądzę, że małżeństwo brata cioci z drugą ciocią nie wpływa tu na nazewnictwo kuzynostwa.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski