Zbieg kropki i znaku zapytania

Dzień dobry,

proszę o informację, czy poprawny jest zapis z kropką przed znakiem zapytania: „Czy ten model dotarł do Polski na początku lat 90.?”.

Znalazłam poradę https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/liczebnik-porzadkowy-i-kropka;12131.html, ale to jest dłuższa publikacja, w której wszystkie liczby są zapisane cyframi, jest sporo liczebników porządkowych zapisanych konsekwentnie z kropką. Pominięcie kropki byłoby niekonsekwencją. Można przeredagować, ale chodzi o to, czy taki zapis w ogóle jest poprawny.

Kropkę po zapisanych cyfrowo liczebnikach porządkowych oznaczających dekady należy zasadniczo stawiać. To, że na końcu zdania pytajnego dochodzi do jej zbiegu ze znakiem zapytania, nie jest niczym niepoprawnym.

Adam Wolański