Zdrobnienia i spieszczenia córki

Czy córunia jest bardziej dosadnym zdrobnieniem niż córeczka? A jeśli tak, to gdzie na tym wykresie znajdą się córusia, córuńcia, córuchna i córcia? Czy istnieje zależność siły zdrobnienia od użytego formantu?
Córeczka jest zdrobnieniem nazwy córka, a pozostałe wyrazy to spieszczenia. Wszystkie mają spory ładunek ekspresywny, który jednak nie jest zależny od typu formantu.
Katarzyna Kłosińska, Uniwersytet Warszawski