Zrób to tak, żebym(,) wychodząc z domu, już to miał

Szanowni Państwo,
mam kłopot interpunkcyjny ze zdaniem Zrób tak, żebym(,) wychodząc z domu, już to miał.
Wiem, że frazy oparte na imiesłowie przysłówkowym oddziela się obustronnie przecinkiem. Wiem też, że pomija się jeden z przecinków, jeśli miałby spowodować wydzielenie spójnika, np. Zrobiłem tak, że wychodząc z domu, mogłem…, i że zasada ta dotyczy też zaimka względnego który. A co ze spójnikiem z dołączoną partykułą, jak np. rzeczone żebym?
Z wyrazami szacunku
Czytelnik
Nie stawiamy przecinka między zwrotem imiesłowowym a bezpośrednio poprzedzającym go spójnikiem, także wtedy gdy do spójnika takiego przyłączone są cząstki -bym, -byś, -by, -byśmy, -byście.
Adam Wolański