Zsa Zsa

Jak pisać: Zsa Zsa Gabor (za Wikipedią polską, angielską, hiszpańską, niemiecką, francuską, włoską i in.) czy Zsazsa Gábor (za Wikipedią wyłącznie węgierską)? Jeśli wariant Zsa Zsa, to jak to odmieniać? Zsa Zsy?
Ustalona pisownia imienia tej sławnej aktorki to Zsa Zsa (zapisy Zsazsa i Zsa-Zsa mogą funkcjonować jako warianty). Najlepiej odmieniać Zsa Zsy, Zsa Zsę, Zsa Zsą. Jej nazwisko ustaliło się w formie Gabor (bez znaku diakrytycznego nad a).
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski