agent nieruchomości

Czy osobę pośredniczącą w handlu nieruchomościami można krótko określić jako agenta nieruchomości?
Owszem, taka nazwa od kilku lat jest w użyciu. Trudno zresztą wymyślić inne, jednocześnie krótkie i zgrabne określenie. „Agent nieruchomościowy” brzmiałoby fatalnie, a znów „agent handlu nieruchomościami” jest za długie i np. na wizytówkę się nie nadaje.
Mirosław Bańko