anulować

Dzień dobry,
natknąłem się na wyraz anulowywanie. Czy to błąd? Czy czasownik (i rzeczownik odczasownikowy) anulować może mieć formę niedokonaną, podobnie jak np. zachować/zachowywać (zachowanie/zachowywanie), dostosować/dostosowywać (dostosowanie/dostosowywanie)?
Czasownik anulować nie ma odpowiednika niedokonanego, ponieważ sam występuje w obu aspektach, por. „W ciągu 48 godzin rząd Craxiego wydał dekret anulujący to postanowienie” (użycie w aspekcie niedokonanym) i „Firma odwołała się do sądu, który przyznał jej koncesję. Na to minister niezwłocznie anulował ją po raz drugi” (użycie w aspekcie dokonanym).
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski