audialny

Czy istnieje taki wyraz, jak audialny? Jeśli tak, czy można zastąpić go wyrazem dźwiękowy?
Pozdrawiam.
Zgodnie z etymologią (łacińskie audio 'słyszę') audialny znaczy właściwie słuchowy. Ale w wielu wypadkach polski odpowiednik dźwiękowy jest trafniejszy. Oto kilka przykładów z Korpusu Języka Polskiego PWN: przekaz audialny, znaki wizualne i audialne, kompakty audialne.
Mirosław Bańko