pałac Westminster, pałac westminsterski

Jakiś czas temu natknąłem się w sieci na Państwa słownik i uważam, że jest on najdokładniejszą i najpełniejszą tego typu polską stroną internetową. Mam do Państwa pytanie: czy poprawniej jest pisać np. pałac Westminster, czy też Pałac Westminster; albo opactwo Westminster czy też Opactwo Westminster? Idąc dalej, jakiej litery użyć, odmieniając ten zwrot np. opactwo westminsterskie/skim czy Opactwo Westminsterskie/skim itp.? Wiem, że z reguły rzeczownik poprzedzający nazwę własną, np. zamek, pałac, opactwo, ulica, zatoka, pisze się z małej litery, jednak w powyższym przypadku spotkałem się już z różnymi wariantami. Może jest to jakiś wyjątek? A może obie te wersje są poprawne?
Dziekuję
W takich nazwach, jakie podano, wyrazy pospolite należy zapisywać małą literą, np. pałac Westminster, opactwo Westminster. Przymiotniki od nazw własnych zapisujemy małą literą, toteż formach pochodnych piszemy: opactwo westminsterskie, pałac westminsterski.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski