bardzo cenne zajęcia

Szanowni Państwo!
Moje wątpliwości dotyczą poprawności połączenia wyrazowego bardzo cenny w zdaniu: „Dziękuję za bardzo cenne zajęcia”. Nie wiem, czy słusznie przypuszczam, że jego użycie powinno ograniczyć się do wartości materialnych, np. bardzo cenny klejnot. To problem z pogranicza frazeologii i semantyki, być może trudny do rozstrzygnięcia, lecz liczę na Państwa pomoc, ponieważ jestem w kropce.
Z poważaniem,
Iza Janicka
Nie widzę tu żadnego problemu. Słowo bardzo ma tak szeroką łączliwość, że można je łączyć ze słowem cenny w dowolnym znaczeniu tego ostatniego. Jeśli coś mogłoby w cytowanym zdaniu zastanawiać, to to, w jakim sensie są cenne dla Pani „cenne zajęcia”. Ale czytelnikowi nie pozostaje nic innego niż pomyśleć, że w jakiś sposób są cenne, i już.
Mirosław Bańko, PWN