barzanie i barżanie

Szanowni Państwo,
mieszkańców Baru określa się mianem barzanie. Czy takie samo określenie stosuje się względem uczestników konfederacji barskiej? (W niektórych tekstach historycznych spotkać można również formę barżanie).
Serdecznie pozdrawiam,
Piotr Sanetra
Konfederatów barskich barzanami określają np. A. Dybkowska, J. Żaryn i M. Żaryn w książce Polskie dzieje od czasów najdawniejszych do współczesności. Nazwy barżanie używa np. R. Bochenek w książce Twierdza Jasna Góra. Najcześciej jednak pisze się o nich po prostu konfederaci, co w kontekście brzmi jednoznacznie.
Mirosław Bańko, PWN