błąd składniowy?

Dzień dobry!
Od kilku tygodni nurtuje mnie pewien problem. W jednej ze swoich prac skonstruowałam zdanie: „Wydawać by się mogło, że tak, jednak czy aby na pewno?” i nauczyciel oceniający orzekł, iż jest to błąd składniowy. Zastanawiam się, dlaczego. Dodam jeszcze, że gdybym przestawiła kolejność poszczególnych słów, zdanie straciłoby sens, byłoby nieodpowiednie w kontekście całego wypracowania.
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
Nie widzę błędu w przytoczonym zdaniu. Jest ono oczywiście eliptyczne, ale zdań z tego rodzaju elipsą, zrozumiałych na tle kontekstu, jest mnóstwo w naszych wypowiedziach.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski