catering kwiatowy

Dzień dobry,
czy możliwe jest zestawienie dwóch wyrazów catering kwiatowy, aby stworzyły spójną całość określającą działalność?
Catering – jak informuje Wielki słownik wyrazów obcych PWN – to „usługa polegająca na przygotowywaniu i dostarczaniu na zamówienie gotowych potraw lub na organizacji przyjęć w miejscach wskazanych przez klienta”. Catering kwiatowy zatem to rodzaj metafory, w której znaczenie słowa catering zostało rozszerzone. Bardziej prozaicznie taka usługa mogałaby się nazywać dostawą kwiatów, ale być może obejmuje ona coś więcej, np. ich rozmieszczenie zgodne z regułami kwiatowej sztuki. Poza tym catering kwiatowy brzmi atrakcyjniej. Jedyna obawa to ta, czy stosunkowo nowe słowo, umieszczone w nietypowym dla siebie kontekście, będzie zrozumiałe dla potencjalnych klientów. W materiałach informacyjnych i reklamowych warto powiedzieć dokładniej, o co chodzi.
Mirosław Bańko, PWN