ciepłobiały i zimnobiały

Szanowni Eksperci,
napotkałam ostatnio pojęcia ciepłobiałe i zimnobiałe użyte jako określenia do żarówek. Czy pisownia łączna w tych wyrazach jest prawidłowa? Czy jest to część jakiegoś specjalistycznego żargonu?
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie,
Joanna
Z cytatów, które można znaleźć na stronach WWW, wynika, że ciepłobiały to termin techniczny, odnoszony do światła i jego źródeł. Cytaty ze słowem zimnobiały są mniej liczne i raczej literackie. Łączna pisownia z interfiksem -o- jest uzasadniona nierównorzędną strukturą tych złożeń, w których drugi człon jest nadrzędnikiem, a pierwszy podrzędnikiem.
Mirosław Bańko, PWN