co do

Chciałbym zapytać, czy poniższe zdania są poprawne pod względem interpunkcyjnym:
1. „Co do śpiewu, ten chłopak nie ma sobie równych”.
2. „Co do mnie, mam wszystkiego dosyć”.
W książce Gdzie postawić przecinek? Ewa i Feliks Przyłubscy opowiadają się za niestawianiem przecinka po konstrukcji rozpoczynającej się od co do. Dodam tylko, że powyższe zdania pochodzą z internetowego Słownika języka polskiego PWN.
Dziękuję.
Jerzy Podracki w Słowniku interpunkcyjnym języka polskiego odwołuje się do praktyki językowej i stwierdza, że wyrażenia takie mają różną pisownię. Bywają oddzielane przecinkiem lub myślnikiem, jednak prawdopodobnie częściej nie są oddzielane od reszty wypowiedzeń.
Oznacza to, że decyzja należy do piszącego. Wstawienie znaku interpunkcyjnego w takim miejscu będzie wskazywać na konieczność zrobienia pauzy, uznamy je więc za wskazane w tekście przeznaczonym do odczytania. Co do mnie (!), uważam, że przykłady podane w pytaniu zostały zapisane optymalnie.
Jan Grzenia, Uniwersytet Śląski