cycuś

Witam. Jak odmienić słowo cycuś w dopełniaczu liczby mnogiej (cycusi czy cycusiów)? Słowo to notuje Ortograficzny słownik ucznia (Zygmunt Saloni, Krzysztof Szafran, Teresa Wróblewska, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 1998), lecz nie figuruje w nim fleksja. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Nie wiem, czy można tu dokonać „jedynie słusznego wyboru”. System fleksyjny polszczyzny dopuszcza obie formy, do zwyczaju językowego zaś trudno się odwoływać, bo słowo jest rzadkie i każdy zapytany o nie może równie dobrze opowiedzieć się za jedną, co za drugą formą. Najciekawsze wydaje mi się to, że nie ma cycusia w dużo większych słownikach, a jest w słowniku dla uczniów.
Mirosław Bańko, PWN