czekaj tatka latka

Proszę o wyjaśnienie interpunkcji w wyrażeniu czekaj tatka latka. W słowniku Doroszewskiego, w haśle tatka, ma ono postać Czekaj, tatka, latka. Czy rezygnacja z przecinków w nowszych słownikach jest uzasadniona? I na odwrót: czy pisanie z przecinkami jest dzisiaj traktowane jako przestarzałe?
Zwrot ten jest zleksykalizowany. Przytaczamy go z pamięci bezwiednie, nie zastanawiając się nad znaczeniem poszczególnych słów i nie zestawiając ich w całość ze sobą. Tym można tłumaczyć brak przecinków, które w analogicznych konstrukcjach gramatycznych musiałyby się oczywiście pojawić, np. „Poczekaj, Jasiu, pięć minut”.
Mirosław Bańko, PWN