czy… czy…

Czy w zdaniu: „Spytaj ją, czy woli kawę czy herbatę” powinno postawić się przecinek po wyrazie kawę?
Zasada dotycząca interpunkcji w podobnych konstrukcjach jest tak niejasna, że od dawna stawiam przecinek przed powtórzonym czy, nie bacząc na okoliczności. Do tej pory mi się udawało, tzn. nawet najbardziej gorliwi redaktorzy nie poprawiali mi interpunkcji w takich miejscach.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski