czy i kiedy

Czy dopuszczalne jest łączenie spójników w taki sposób: „Zastanawiam się, czy i kiedy się spotkamy”? Czy nie powinniśmy pisać: „Zastanawiam się, czy się spotkamy, a jeśli tak, to kiedy”? Czy w ogóle można łączyć kilka spójników, np. „Nie wiem, jak, kiedy i po co to zrobiłeś”? Takie zdania wydają mi się nieczytelne, a jednak pojawiają się w użyciu.
Pozdrawiam z Elbląga raz jeszcze! :)
Ł.M.
Łączenie zaimków pytajnych (nie spójników!) związkiem współrzędnym jest poprawne. Nie podzielam opinii, aby zdania powstałe w taki sposób były nieczytelne, przeciwnie – sądzę, że są łatwiejsze w odbiorze od wersji rozwiniętych, które Pan zilustrował przykładem. Nie ma żadnej teoretycznej granicy, poza którą nie można by wyjść, łącząc zaimki spójnikami lub przecinkami. „Nie wiem, kto, gdzie, kiedy i po co…”, „Nie wiem, skąd i dokąd, wbrew komu lub czemu…”, „Nie wiem, kto kogo gdzie widział i komu powiedział, ale…” – wszystko to są zdania dobrze zbudowane.
Mirosław Bańko, PWN