czyżby

Czy poprawnie jest sformułowane zdanie: „Czyżby znów w tym samym czasie do siebie pisaliśmy?”. Moim zdaniem – nie i mam następujące propozycje: „Czy znów w tym samym czasie do siebie pisaliśmy?” lub „Czyżbyśmy znów w tym samym czasie do siebie pisali”?
Czy mam rację? Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam – Anna I.
Cieszę się na Pani propozycje i całkowicie się z nimi zgadzam. Podam przykład analogiczny: „Oby żyliście długo i szczęśliwie!”. Poprawnie: „Obyście żyli długo i szczęśliwie!”.
Mirosław Bańko, Uniwersytet Warszawski